ВІДГУКИ ПРО МОНІТОРИ SNUZA

Ми любимо монітор Snuza і у нашої дитини все добре!
Мені найбільше сподобався монітор Snuza. Це був такий душевний спокій.

Лікарі не могли зрозуміти, чому мій син просто перестав дихати, і йому у 6 місяців вдома поставили монітор серця! Це сталося 11 років тому, мій син перестав дихати двічі, коли йому було 3 місяці, а потім знову через 4 місяці. Швидко пройшли 11 років, коли у мене народилася дочка (2 місяці тому), до її народження я шукав інформацію в інтернеті про монітори дихання і мені найбільше сподобалася Снуза. Це був такий душевний спокій і він нас двічі попередив сигналом, коли вона злякалася. Ми любимо своїх дітей і так щасливі, що у вашої дитини все буде добре!

Аманда Вено

Снуза виявився нашим героєм

Наша дитина народилася на 7 тижнів раніше за допомогою екстреного кесаревого розтину. Його протримали в NICU протягом 12 днів, поки він не зміг самостійно дихати. Після його виписки та вдома ми помітили, що його дихання зупинялось на кілька секунд. Моя дружина почала реанімаційні дії і не давала йому спати, поки я доставляв нас до лікарні. Опинившись у лікарні, його педіатр чекав і знову поклав його у відділення на нічне спостереження в NICU. Вона підозрювала, що, оскільки він був ще маленьким, може траплятись, що немовлята затримують подих або перестають дихати. Ми знайшли Hero і ми дуже вдячні Снузі. Якщо ви шукаєте монітор для своєї дитини, я б повторював знову і знову Snuza, тому ще це врятувало нашу дитину.

Руан Пітерсе

Дякую Богу за нашу Snuza Hero
Він попередив нас про нашого сина, який перестав дихати і став млявим.

Гей, хлопці. Просто хотів сказати велике спасибі за ваш товар. Нещодавно ми виявили завдяки використанню Snuza Hero, що у нашого сина та дочки апное сну. Монітор сигналізував нам про нашого сина, який перестав дихати і став млявим. Слава Богу, що у нього був Snuza Hero. Потім його взяли у лікарню для дослідження проблеми. Дивовижний продукт!

Брук Тонкін

Я буду вічно вдячна


Після двох епізодів я виявила, що моя дитина не дихає і, на щастя, знайшов його в потрібний час. Мені рекомендували скористатися snuza hero. І я сказала, що це найкращі гроші, які я коли-небудь витрачав. Я буду вічно вдячна за цей пристрій, близько 6 ранку сьогодні вранці я почула, як спрацювала вібрація. Це моя дитина перестала дихати протягом останніх 15 секунд. Вібрація збудила його, що змусило його дихати і прокинутись, хто знає, який би був результат, якби у мене не було цього пристрою. Завдяки цьому пристрою я отримую впевненість, яка мені потрібна, і я засинаю, знаючи, що почую його звуковий сигнал. Тож після цього епізоду я насолоджуюсь обіймами зі своєю маленькою людиною.

Хізер Уайтхерст

Заспокоєння моєю дитиною-веселкою


Минулого року я втратила сина на 36 тижні вагітності, а 5 тижнів тому народила свою дитину-веселку. Я купила монітор для власного заспокоєння. Я використовую його близько тижня і сплю набагато краще, знаючи, що я отримаю попередження, якщо він перестане дихати!

Еллі Міммак

Це найкращий винахід з часу одноразових підгузок!


Я просто хотіла сказати величезне дякую за цей дивовижний продукт. Я рекомендувала його ВСІМ нашим друзям (та їхнім друзям), які очікують дитину. Піко означав для мене, що коли моя дитина спить, я можу теж нормально спати, не турбуючись про його дихання та температуру. З усіх дитячих пристосувань і штучок я б сказала, що це той, без якого ми НЕ МОЖЕМ обійтись.

Керрі-Лінн Жиро

Снуза – це зміна правил гри.


Снуза подарувала нам спокій завдяки звуковим сигналам і блимаючому світлу, яке відповідає диханню малюка і означає, що ми можемо стежити за нею вночі, не вмикаючи світло і не турбуючи її. Я знаю, що це звучить безглуздо, але перед тим, як ми купили Снузу, мені потрібно було покласти руку на її груди або розбудити її протягом ночі, лише щоб перевірити, чи вона все ще дихає. Ми використовуємо Snuza вже 9 тижнів, і я можу чесно сказати, що зараз я рекомендувала б його всім. Щиро дякую за цей продукт, не думаючи, що я б втратила розум. Моя дочка зараз чудово справляється і не мала більше епізодів зупинки дихання, я можу сказати, на щастя. Кожному, хто замислюється придбати Snuza, я кажу, будь ласка, не соромтеся, що це потрібно. Вночі мої турботи вщухли, хвилювання завжди буде, але монітор дозволяє мені розслабитися, даючи мені так необхідний спокій, коли вона спить. 10/10.

Ніколь Джонс

Snuza Hero доводить, що це справді маленький герой


Вчора ввечері ваш товар врятував життя мого сина. Його звуть Лендон і йому лише 5 місяців. Він заснув глибоким сном і перестав дихати. Без снузи ми б його втратили. Слова не можуть описати позитивний вплив вашої компанії на нашу сім’ю.

Спасибі від щирого серця.

Меган Крос

Snuza Pico крихітний, але могутній!


Це другий монітор Snuza, який я мав можливість переглянути, і, наскільки я люблю спрощену універсальність Snuza Hero, вищі технологічні можливості Snuza Pico полонили моє серце! Ця штука крихітна, але така могутня! (Так само, як наші немовлята, я не помиляюся ?!), але не хвилюйтеся, вам не потрібно буде турбуватися про те, що ваша Снуза загубиться, адже, як і у Героя, Піко поставляється з власним футляром!

Однак чохол Pico – це не просто футляр, це надійний зарядний пристрій! Він дуже простий у використанні, і, з мого досвіду, немовлята, за якими стежать, навіть не помічають, що він на підгузку!

Наш досвід роботи з продуктами Snuza був неймовірним, і я змінив би лише одне, якщо б міг, і це скоріше фактор зручності, ніж будь-що, але я б розширив діапазон спілкування Snuza з додатком. Діапазон чудовий для нічного часу, коли всі сплять, але його важко використовувати під час сну з цієї причини, якщо ти схожий на мене і береш із собою телефон для виконання домашніх справ. Це абсолютно варто придбати! Зараз Snuza – це мій бренд для моніторингу сну.

Покладіть їх у верхній частині списку своїх технічних подарунків до народження дитини або навіть просто як приємний сюрприз для нових батьків. Вони полюблять вас за це, а ви полюбите себе за те, що допомагаєте захищати маленьких.

Снуза Батько

Дякую Снузі за те, що спостерігає за нашим сином
Сьогодні вранці мій син перестав дихати уві сні, поки ми обоє спали.

Я зазвичай не пишу відгуки про товари, хороші чи погані, навіть якщо Amazon – це місце, де ми в основному купуємо … ну все. Однак я відчуваю необхідність писати тут, щоб сказати, наскільки придбання цього товару було найкращим рішенням, яке ми прийняли. Сьогодні вранці мій син перестав дихати уві сні, поки ми обоє спали. Сигналізація Снузи спрацювала і миттєво розбудила нас – ми обоє миттєво опинились біля ліжечка. Наш малюк не дихав, він, мабуть, заснув глибоким сном – нам вдалося його швидко розбудити, і все добре … але я так вдячний за Снузу. Для нас це безцінно. Я навіть не хочу думати про те, що могло статися, якби у нас її не було.

Керад

Ми провели наш День Подяки в трохи більшій вдячності.


Коли наш син народився в реанімаційному відділенні, нова мама в мені не могла спати вночі, боялась, що це буде ніч, коли мій син перестане дихати. Я продовжувала шукати рішення, і натрапила на цей продукт, Snuza. На той час сину було майже три місяці, і моє занепокоєння підкрадалося все ближче і ближче, тому що ми все ще були в такому періоді високого ризику. Вчора ввечері спрацювала сигналізація, і я побігла до ліжечка свого сина, думаючи глибоко в думках, що Піко впав з підгузка. Але ні. Мій син не дихав. Між вібрацією Піко, сигналом тривоги на Піко, сигналом на моєму телефоні і тим, що я його збуджую, він знову почав дихати. Ми з чоловіком провели день подяки трохи вдячнішими, і я не можу подякувати вам за виготовлення цього продукту. Ти врятував нашого єдиного сина. Ти даєш мені спокій, коли я сплю. Ви врятували нас із чоловіком від абсолютного розбиття серця. Дуже дякую.

Ревека Харт

Снуза-мама сприймає свою Снузу як рятівницю життя!
У мого сина ларингомаляція, це посиніння і він перестає дихати уві сні.

Снуза мене щоночі попереджає, коли у нього виникають проблеми. Я не уявляю, скільки разів це врятувало йому життя, і ніколи не хочу уявляти, де б ми були без цього продукту! Дякуємо за те, що ви рятуєте життя.

Кристар Додж

Клянусь Снузою, дякую!


Я рекомендувала Snuza у кожній маминій групі, в якій я коли-небудь була, і купую їх як подарунок для нових мам. Я щиро вірю, що Snuza – це найважливіший продукт для дитини. Я також вважаю, що це врятувало життя моєї першої доньки. Сигналізація Снузи спрацювала, і вона не прокинулась і не дихала після того, як я погладила її по грудях. Я підняла її, зробила обтирання грудей і закричала на неї, і приблизно через ще 15-20 секунд вона набрала у груди повітря. Я справді вірю, що в ту ніч Снуза врятувала її від синдрому раптової дитячої смерті, саме тому я присягаюсь Снузою. Короче кажучи, ДЯКУЄМО за створення Снузи !!!!!

Джилліан Фрейлі

Снуза – це така легенда!


Ах, Снуза – така легенда! Ми брали його з собою скрізь приблизно до півтора року. Син був недоношеним, і монітор нам рекомендувала медсестра. Такий собі рятівник життя – в прямому і переносному значенні.

Моніка

Величезне благословення для нас!


Снуза стала таким величезним благословенням для нас! Вдячна за цей продукт. Душевний спокій – це все!

Даніель Греко

Світло, яке згасає при кожному русі.


Ми з чоловіком є тими батьками, які стрибають з ліжка і зависають над новонародженим, поки не побачимо або не почуємо, як вони дихають … Цілу ніч і навіть день, під час сну. Отже, ми любимо цей маленький гаджет. Моя улюблена частина – це світло, яке гасне при кожному русі, а також можливість ввімкнути звуковий сигнал. Світло досить яскраве, щоб пробиватися через весь одяг, який я мала на сині до цього часу, і навіть через його пелюшки, хоча за усіма цими шарами це важко побачити. Ми використовуємо його протягом декількох тижнів і не маємо помилкових тривог.

Д Морган

Я не можу передати словами, наскільки я вдячна


Минулого року я почала шукати продукт для моніторингу моєї майбутньої дитини. Вона мала народитись наприкінці року. Мене завжди турбувало СРДС, бо я втратила свого брата, коли мені було дев’ять. Я знайшла Снузу і була дуже схвильована. На жаль, ми втратили свою дитину (Джуліанну) через інцидент з шнуром. Через Божу благодать ми знову завагітніли на початку року. Габріелла народилася на 5 тижнів раніше і пішла до відділення інтенсивної терапії, оскільки її легені були недорозвинені. Її там було легко побачити, бо вона була захищена і будильники спрацьовували, якщо щось траплялося. Привезти її додому було так напружено, але слава Богу за Снузу. Я змогла спати і бути спокійною, знаючи, що сигнал спрацює, якщо вона перестане дихати. Це найкращий продукт для будь-якого з батьків з маленькими дітьми !!! Дякуємо за важку працю, яку ви поклали на розробку цього продукту. Я не можу передати словами, наскільки я вдячна. Дякую.

Ліза Роуелл

Ми точно будемо використовувати Snuza знову !!!


Я не чув про Снузу до дитини номер 3! У перший раз я не спала цілу ніч, бо весь час мусила спостерігати, як він дихає. Я знайшов Snuza для дитини 3 і він мені сподобався! Це так приємно та портативно, і ми подарували його та рекомендували багатьом людям. Зараз ми очікуємо номер четверту дитину і ми точно будемо знову використовувати Snuza !!! Я забула додати, що навіть упакувала його в пачку з підгузками для лікарні і планую надіти його малюку у лікарні, ось у чому краса портативного дихального монітора. Я однозначно трохи посплю у відділенні лікарні а не буду постійно хвилюватись!

Отем Беннет Скузен

Нарешті я виспалась, бо довіряю Снузі


По-перше, монітор надзвичайно портативний. Я могла легко взяти його з собою до бабусі та дідуся, щоб там використовувати. По-друге, нарешті я виспалась, тому що дуже довіряю цьому монітору. Я кілька разів тестував його, щоб переконатись, що будильник спрацює без руху животика, і він не тільки вмикається, він також вібрує на животі дитини. Я рекомендую цей продукт новим мамам і продовжувати рекомендувати.

Алох

Снуза, безумовно, розслаблює наш розум


Безумовно, найкращий монітор, який я коли-небудь використовувала. Для дитини, яка мала рефлюкс, а також мала зупинки дихання під час сну, цей монітор, безумовно, розслабив наш розум.

Ханна Арнольд

Життя моєї дитини – безцінне. Дякуємо, що врятували життя Алфі.


Мій син народився в 38 тижнів і 3 дні і вважався дуже здоровою дитиною, хоча був з низькою вагою при народженні та плацентою, яка не працювала 12 тижнів, але нас відправили додому. Через кілька годин я дізналась, що з моєю дитиною було щось не так, через тиждень він опинився на піку. Ми провели 7 тижнів у лікарні. Нам сказали, що все добре, я знала, що це не так. За день до того, як ми вийшли з лікарні, я замовила монітор Snuza hero. Монітор прибув, і це було чудово, нарешті, мала спокій, хоча у нас було кілька сигналів тривоги щодня і постійне червоне спалахування світла. Цей монітор врятував йому життя .. він знову опинився на життєзабезпеченні .. відтоді йому поставили цілий перелік медичних діагнозів. Якби ми не придбали цей монітор, я підозрюю, що Алфі була б ще однією дитиною, яка загинула на ліжку. Я заплатив 80 фунтів за цей монітор, лише 80 фунтів. Я чув, як це дорого і батьки хвилюються про ціну. Я знаю одну річ, що монітор вартий 80 фунтів. Життя моєї дитини безцінне. Дякую, що врятували життя моєї дитини

Міхеейлін Ріабхач

Точно рекомендую, це було блискуче.


Останні 5 місяців я використовую Snuza Hero для своїх близнюків, і це було чудово. Точно рекомендується.

Грейс Халден

Спокій для мами передчасно народженого


Це неймовірно дивовижна технологія, яка врятувала мою малечу! Снуза врятувала мою Хейлі! Моя дочка Хейлі є передчасно народженою, тому я неодмінно хотіла переконатися, що ми маємо душевний спокій, коли ми забирали її додому. Дві ночі тому я чула, як її Снуза спрацювала. Я кинулась з ліжка. Вона не дихала. Я змогла трохи поштовхати її в груди, і вона здригнулася і прокинулася. Що, якби Снузи не було? Я здригаюся, думаючи про це.

Меган Кампільо

Батьки можуть спокійно спати


Ви можете спостерігати за дихальними рухами дитини, температурою шкіри та положенням тіла за допомогою Snuza Pico. Тоді батьки можуть спокійно спати. Додаток зрозумілий і простий, і його можна встановити на iOS або Android.

Хана Дворська

Снуза Піко, найкращий винахід!


Просто хотів надіслати подяку за найкращий винахід! Я люблю свою Снузу Піко і не знав би, що б я робив без неї

Мел Малкомсон

Дякую тобі!!! Снуза врятував життя моєї дитини!


Одного разу вранці моя 3-місячна дочка була дуже метушливою, але мені довелося готуватися до роботи, тому я дала їй соску і поклала її в люльку. Вона затихла, і я просто подумала, що вона задоволена своєю соскою. Поки я швидко готувалась до роботи, її Снуза спрацювала! Я побігла до її люльки, і вона виглядала жахливо. Зовсім нерухома з широко розплющеними і скляними очима. Я думала, що вона померла. Я взяла її на руки, і вона знову почала дихати. У неї сильний кислий рефлюкс, і лікар сказав, що це, ймовірно, потрапило їй у горло і перешкодило дихальним шляхам, і вони очистились, коли я взяла її. Якби не її Снуза, я б не знала, що у неї біда. Вона носить свою Снузу цілодобово і буде продовжувати носити її, поки не придумає, як її зняти і викинути з ліжечка !!!

Дженніфер Лукота Грей

Снуза була моєю рятівною благодаттю!


Ця маленька Пурпурова принцеса вже не раз була моєю рятівною милістю!

Минулого тижня десь ми прокинулись із спрацьованою сигналізацією, кілька секунд минуло, поки ми зрозуміли, звідки доноситься звук, на щастя, чоловік здогадався, що мій 8-місячний син не дихав. Я взяла його, м’яко поклала руку йому на живіт і трохи похитала, і він почав дихати. Я навіть не хочу вдаватися до “Що, якщо” !!!! Цієї думки достатньо, щоб я втратила розум! Хаббі нарешті почав поважати пурпурову принцесу! Дякую SNUZA!

Рузель Енслін

Scroll to top
0
    0
    Ваш кошик
    Ваш кошик порожнійПовернутись до магазину